Valige Künnimees Kirjastus E-poest endale sobiv toode (õpik, õpetajaraamat, töövihik jne). Sobiva toote tellimiseks, lisage soovitud toode tellimusse, vajutades nupule “Telli” (nupu kõrval on ka toote koguse muutmise aken, kus saab toote kogust muuta. Peale numbri muutmist ja “Telli” nupule vajutamist lisatakse täpselt nii palju tooteid teie ostukorvi, kui numbri lahtrisse sisestasite – hiljem saate oma tellimust veel muuta).

Tellimuse näidis

Näidis 1

Kui sobivad tooted on tellimusse lisatud, kuvatakse paremale tellimuse lahtrisse teie poolt soovitud tooted (Näidis 1.) – tellimuse esitamiseks ja andmete sisestamiseks vajutage nupule “Vaata tellimust”.

Kui olete nupule “Vaata tellimust” vajutanud suunatakse teid teie tellimuse lehele, kus saate oma tellimuse tooteid korrigeerida. Kui soovitud tooted tooted ja kogused on tellimuses, siis vajutage nupule “Vormistan tellimuse”. Seejärel saate vormistada tellimuse.

Tellimuse vormistamine näeb välja järgmine:

1.) Valige, kas soovite tellimuse esitada “Koolile” (Esita kooli andmed) või “Eraisikule” (Esita eraisiku andmed). Sisestage väljades nõutud andmed.

2.) Kui soovite veel lisada mõningaid kommentaare või lisaküsimusi tellimusele, palun sisestage see lahtrisse: “Lisainfo” (Info maksja kohta, kellele arve saata, muud kommentaarid).

3.) Kuna Kirjastus Künnimees e-poes hetkel kohaletoimetamise mooduleid ei kasutata, siis saatmiskulu informatsioon saadetakse Teile peale tellimuse esitamist (“Esita tellimus”) e-posti aadressile, mille sisestasite tellimuse esitamisel.

4.) Kui kõik sobib, vajutage nupule “Esita tellimus”.

5.) Süsteem kontrollib, et olete sisestanud kõik vajalikud väljad ning kui kõik korrektne, avaneb leht “Tellimus vastu võetud” koos tellimuse infoga. Teie e-posti aadressile saadetakse samuti ülevaatlik informatsioon tellimuse kohta. Tellimuse info sisaldab ka unikaalset tellimuse numbrit, mille järgi teie tellimuse hiljem identifitseerida saame.

6.) KOHE tellitud kaubale saadame arve hiljemalt kahe päeva jooksul, ülejäänud tellimuste puhul paar päeva enne tellimuse täitmist.

OÜ Künnimees

E-post: kersti.ehala@kynnimees.ee
Mobiil: +372 523 0720